Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi adammatuszek z miasteczka Lębork. Mam przejechane 27702.03 kilometrów w tym 2214.05 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.39 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy adammatuszek.bikestats.pl
Wpisy archiwalne w miesiącu

Kwiecień, 2012

Dystans całkowity:193.06 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:07:35
Średnia prędkość:25.46 km/h
Maksymalna prędkość:45.20 km/h
Liczba aktywności:3
Średnio na aktywność:64.35 km i 2h 31m
Więcej statystyk

Poranny niedzielny wyjazd za miasto.

Niedziela, 29 kwietnia 2012 · dodano: 02.05.2012 | Komentarze 0

Korzystając z wolnego przedpołudnia postanowiłem wybrać się rowerem za miasto. Będąc ograniczony czasowo (na 15:30 miałem wykłady) postanowiłem skierować się gdzieś na północ.
Trasa, jaką pokonałem to: Lębork - Mierzyno - Choczewo - Żelazno - Maszewko - Łebień - Garczegorze - Nowa Wieś Lęborska - Lębork. Dystans wyniósł niecałe 68 km.
Pogoda do jazdy bardzo dobra. Co do samej jazdy - na samym początku (do Mierzyna) jechało się niezbyt dobrze ze względu na nieprzyjemny, zimny, porywisty, wiejący wiatr w twarz. Dopiero za Choczewem udało się złapać właściwy rytm, a od Strzeszewa nastąpił zryw, który trwał do samego Lęborka - praktycznie cały czas średnia prędkość na tym odcinku wynosiła ponad 30 - 35 km/h.
Jak zawsze podaję link do trasy:


Niedzielny wyjazd za miasto.

Niedziela, 22 kwietnia 2012 · dodano: 22.04.2012 | Komentarze 0

W piękne niedzielne przedpołudnie postanowiłem wybrać się za miasto. Optymistycznie nastawiony środową tym razem pojechałem na Kaszuby.
Trasa, jaką pokonałem to: Lębork - Sierakowice - Czarna Dąbrówka - Cewice - Lębork. Dystans wyniósł niecałe 80 km.
Co do samej jazdy - jechało się bardzo dobrze. Przez nieprzyjemny południowy wiatr nie mogłem złapać dobrego początkowego tempa na odcinku Lębork - Sierakowice, które wyniosło ok. 22,6 km/h (zwykle jest ono o ponad 1 - 1,5 km/h wyższe). Po dojechaniu do Sierakowic poczułem powera w nogach i tak stopniowo zwiększałem średnią prędkość. Miejscami w Meridzie brakowało przerzutek do bardziej komfortowej jazdy. Tak jak wcześniej wspomniałem - w nogach był tak dawno oczekiwany power (podobnie jak w tamtym roku), jazda sprawiała samą przyjemność.
Pogoda do jazdy idealna. Słoneczko świeciło na całej trasie i (w końcu) było ciepło. Wiatr, może oprócz 1 odcinka uprzyjemniał jazdę.
Jak zawsze link do trasy:
Pozdrawiam
Adam Matuszek


Środowy popołudniowy wyjazd.

Środa, 18 kwietnia 2012 · dodano: 22.04.2012 | Komentarze 0

W środowe popołudnie postanowiłem wybrać się na krótką przejażdżkę za miasto. Z racji tego, że był to dopiero trzeci wyjazd (główna przyczyna - kontuzja prawego kolana) i nie byłem pewien swoich aktualnej dyspozycji wybrałem dość krótką, płaską trasę.
Trasa, jaką pokonałem to: Lębork - Wilkowo - Garczegorze - Maszewko - Wicko - Lębork. Dystans wyniósł niecałe 46 km.
Co do samej jazdy - jechało się dobrze, szczególnie odcinek Lębork - Wicko 27 km pokonany w 57 minut. Niestety fragment trasy Wicko - Lębork przejechałem wolniej ze względu na silny, zimny południowy wiatr. Miejscami czułem, jakby nogi od kolan w dół odmawiały posłuszeństwa. Bez większych problemów dojechałem szczęśliwie do Lęborka.
Link do trasy:
Pozdrawiam
Adam Matuszek