Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi adammatuszek z miasteczka Lębork. Mam przejechane 27702.03 kilometrów w tym 2214.05 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.39 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy adammatuszek.bikestats.pl

Inauguracja sezonu rowerowego 2018.

Środa, 4 kwietnia 2018 · dodano: 04.04.2018 | Komentarze 1

Tak, w końcu nadszedł ten dzień, troszeczkę za późno, ale nadszedł :-). W końcu pogoda dopisała i można było zainaugurować sezon rowerowy 2018 :-). Trasa, jaką pokonałem to: Lębork - Wilkowo Nowowiejskie - Garczegorze - Janowice - Redkowice - Lębork. Dystans wyniósł ponad 30,5 km.
Co do samej jazdy - jechało się bardzo dobrze. Był to mój pierwszy dalszy wyjazd rowerem za miasto (po mieście innym rowerem jeżdzę od poniedziałku do piątku po ok. 6 km). Chciałoby się szybciej zacząć sezon, ale cóż. Pogoda niezbyt dopisywała, a jeździć aby się przeziębić mija się z celem. Nic na siłę. Pierwsze słowa, jakie wypowiedziałem po przejechaniu kilkunastu metrów Meridą zabrzmiały -"jak się jeździ tym rowerem". Było to dziwne, choć Meridą jeżdżę od 2010 roku. W dniu dzisiejszym testowałem nowy napęd (kaseta i łańcuch) oraz buty Shimano ME 2. Pierwsze pokonane kilometry do Wilkowa Nowowiejskiego to walka z zimnym wiatrem wiejącym w twarz. Kolejne kilometry to spokojna jazda.  Na odcinku od Janowic do Lęborka wiatr wiał w większości w plecy, dzięki czemu jazda była minimalnie szybsza. Wyjazd uważam za bardzo udany :-).
PozdrawiamKomentarze
Roadrunner1984
| 11:34 piątek, 6 kwietnia 2018 | linkuj Gratulacje udanego wypadu, szkoda tylko że bez fotek :D
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa iwyga
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]